Věřím totiž, že spousta z nás dokáže investovat individuálně, bez nutnosti platit vysoké poplatky bankám či jiným institucím za správu svého majetku (a přitom s neuspokojivým výnosem). Mnozí to zvládnou sami a výrazně lépe, pokud obdrží ty správné znalosti. A o tomto je tento Portál.


Z 1000 podniků jich 100 stojí za prověření. Z tohoto sta podniků se jich 10 vyplatí sledovat a do jednoho investovat. Pokud toto učiníte opakovaně, máte portfolio kvalitních podniků. Díky Portálu se můžete učit o investování a sledovat, co dělám já.

Ing. Jindřich Pokora, M.A.

Vedu projekt Rozumný investor, aktivně investuji od roku 2016, má portfolia dlouhodobě překonávají trh. Také spravuji kapitál pod značkou Pokora Investment. Dívám se na investiční příležitosti primárně do akcií po celém světě a investuji do těch, které nabízí velmi příznivý poměr možné odměny a rizika. Před svou investiční dráhou jsem 6 let působil v podnikovém poradenství pro velké podniky v ČR a vystudoval jsem institut CERGE-EI při České akademii věd.

Co získáváte:

1) Aktuální stav mých portfolií vč. konkrétních akcií (cíl výnos minimálně 10 % ročně po následujících 20 let: 2019-2039)

Růstové portfolio: Každý měsíc vkládám peníze a pravidelně investuji. Cíl je akumulace kapitálu během 20 let. Výkonnost růstového portfolia dlouhodobě překonává trh (viz tabulka výkonnosti níže). Portfolio je vhodné také z hlediska cíle ochrany kapitálu před znehodnocením v čase.

Dividendové portfolio: Cíl je pravidelný pasivní příjem. Orientuji se na akcie s vysokými aktuálními nebo budoucími dividendami.

2) Oznámení e-mailem v případě nákupu či prodeje akcií (do 2 hod od provedení obchodu)

3) Investiční analýzy vybraných podniků a sektorů (neustále přibývají další)

4) Aktualizace sledovaných podniků (čtvrtletně až ročně)

5) Výukový materiál na téma hodnotového investování (vč. videí, ve kterých procházím výkazy podniku)

6) Živá diskuzní fóra na různá témata spojená s investováním.
Do 21 dní od nákupu můžete požádat o navrácení peněz bez udání důvodu a peníze Vám přijdou zpět.


[na této stránce dole je přiblížena podstata této služby spolu s pravidly Portálu rozumného investora]navratnost portfolia

Reference

Moc Vám děkuji za Vaši skvělou a přínosnou práci a zároveň mi dovolte Vám touto cestou i pogratulovat k celému projektu rozumného investora. Spojení upřímnosti a dobrosrdečnosti se skvělými analytickými a lektorskými schopnostmi je pro mne velmi hodnotné. Jsem vděčný, že můžu být součástí projektu, ještě jednou mé veliké díky za vše co děláte a hlavně jak to děláte.

Miroslav

„Velmi se mi libí jak máte zpracované analýzy. Jednoduché, přehledné a snadno pochopitelné. Také se mi líbí Váš názor a určitá opatrnost v něm. Také oceňuji, že uvádíte své portfolio včetně nákupních cen. Dává to Vašemu projektu mnohem větší důvěryhodnost a myslím, že na této myšlence svůj projekt stavíte.“

– Jiří

„Dlouho jsem se rozhodoval stát se členem Vašeho portálu a vůbec pustit se do investování. Musím říct, že z Vašeho portálu jsem opravdu nadšený, Vaše analýzy nemají chybu, vše krásně přehledné a srozumitelné...“ 

– Milan

„Váš portál je presne to čo som potreboval aby som si trúfol začal s investovaním. Vlastne som sa o akcie začal reálne zaujímať až vďaka vašim videám na YouTube a začal som aj študovať literatúru ktorá sa tým zaoberá pretože nechcem byť dlhodobo závislí od jedného zdroja informácií.“

– Zdenko

Chtěl bych Vám Jindřichu poděkovat za vaši práci a za ideu Cardinal Energy. Minulý pátek jsem prodal celou pozici a splnil jsem si dlouholetý, materiální sen. Žijeme jen jednou :). Odvádíte skvělou práci. Děkuji Jindřichu.

– Tom

Již nějakou dobu jsem Vás sledoval na youtube a nakonec jsem se stal členem na Vašem portálu - po pár dnech studování a pročítání Vašich prací bych Vám rád vyjádřil můj obdiv - máte to velmi přehledně uspořádané, srozumitelné, dobře se to čte, prostě nádhera!

Dan

Děkuji moc za vynikající a hloubkový rozbor REITs a taktéž samozřejmě za všechny předcházející rozbory. Prostě mi to nedá... Musím říct, že toto není má první placená služba v oblasti investování nebo tradingu, kterou jsem využil. A proto mám už srovnání. Chtěl bych Vám moc poděkovat, protože Vaše služby jsou to nejlepší a nejpoctivější, s čím jsem se setkal! A to ne těsně, ale s obrovským náskokem před tím ostatním zbytkem.

Stanislav

„U investování mě baví, že co se naučím, tak si můžu ihned vyzkoušet v praxi. Věřím, že právě vzdělávání je tou nejbezpečnější cestou k ziskovému portfoliu! Platím si několik portálů např. Investopedia, Motley Fool, Simply Wall Street a s čistým svědomím můžu doporučit i portál Rozumný investor. Cením si srozumitelnosti, kvality informací a pro mnohé bude výhodou, že je v češtině.“

– Tomáš

„Portál rozumného investora Vám poskytne potřebné informace pro rozhodování, naučíte se posuzovat příležitosti, pak je ještě spousta časově náročné, ale velmi zábavné práce při tvorbě portfolia, nebo portfolií, nejedná se o kopírování portfolia, které můžete dnes provozovat z mnoha zdrojů na internetu a vsadit svoji důvěru na nějakého cizího člověka, ale jde o hledání hodnoty, kterou můžete za rozumných podmínek získat a k tomu potřebujete znát podnik, který chcete koupit, znalosti, zákonitosti, úskalí a příležitosti investování, tohle Vám portál rozumného investora nabídnout, doporučuji v kombinaci s odběrem videí na YouTube kanálu stejného autora.“

– JanObsah portálu

  Vítejte na Portálu
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Jak začít používat Portál
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Přehled podniků
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Portfolio
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Diskuzní fórum
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Řízení portfolia
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Daně
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Hodnotové investování
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  AKCIE: USA & Kanada
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  AKCIE: Evropa
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  AKCIE: Asie
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  AKCIE: Jižní Amerika
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  AKCIE: Austrálie
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  AKCIE: Afrika
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  AKCIE: Rusko
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  AKCIE: Česká republika
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Analýzy sektorů
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem
  Ostatní
Dostupné v dny
dny Poté, co se stanete členem

Kompletní obsah Portálu je zpřístupněn pouze členům


V případě problému s platební bránou mě prosím informujte na [email protected]


Ceny níže jsou včetně DPH, jsem plátce DPH (odpočet možný).


Cena je 5998 Kč vč. DPH za jeden rok přístupu. Do 21 dní od nákupu můžete požádat o navrácení peněz bez udání důvodu a peníze Vám přijdou zpět.


Celý obsah Portálu má pouze výukový či informační charakter. Nejedná se o nabídku investování na kapitálovém trhu. Nenesu odpovědnost za Vaši případnou ztrátu způsobenou obchodováním na kapitálovém trhu. Investování zahrnuje rizika.

Nejedná se o finanční poradenství, ani investiční poradenství. Na Portálu zveřejňuji své subjektivní názory (včetně úvah o budoucnosti, které budou pravděpodobně odlišné od reality) a svůj přístup k investování. V analýzách používám zdroje, které jsou veřejně dostupné, ve které mám důvěru, nicméně nemůžu garantovat jejich přesnost, stejně jako nemůžu garantovat přesnost materiálů na Portálu.

Neposkytuji individuální rady, do čeho investovat, ani nedávám doporučení ke koupi či k prodeji. Konkrétní investice, které jsou dobré pro mě, nemusí být dobré pro Vás. Pokud potřebujete individuální finanční či investiční poradenství, prosím, obraťte se na kvalifikovaného poradce. Mezi uživatelem Portálu a autorem není žádný poradenský vztah.

Významná část diskutovaných akcií je součástí mého osobního portfolia, což může zkreslovat můj pohled.

Nejsem placen či jinak kompenzován diskutovanými společnostmi.

Pravidla Portálu rozumného investora:

  1. Je zakázáno sdílet přístup na Portál s kýmkoliv dalším.
  2. Je zakázáno bez souhlasu autora (Jindřicha Pokory) jakýmkoliv způsobem šířit obsah Portálu. Šíření je možné pouze s výslovným souhlasem autora.

Porušení pravidel Portálu rozumného investora může ústit ve zrušení členství bez nároku na vrácení již uhrazeného poplatku.